Adámek Miroslav (ME a MČR Ecce homo 2015)

Adámek Miroslav (ME a MČR Ecce homo 2015)

Motorsport / Vrchy

Na Dobšinský kopec se vrátí po roce absolutní vrchařská špička

Tento závodní víkend (18.–19.7.2015) zavítá na „XXXII. Dobšinský kopec 2015“ (SVK) další závod šampionátu ME závodů automobilů do vrchu a to včetně historických vozů.
Tato závodní trať patří k jedné z nejrychlejším v celém seriálu, když dlouhé rovinky jsou propojeny rychlými zatáčkami, takže při kvalitním závodním obsazení lze očekávat velmi kvalitní „vrchařský“ závod.

Přinášíme seznam přihlášených (pozn.: závodníci jsou seřazeni podle času schválení administrátorem podniku).

Pořadové čísloSoutěžícíJezdecVozidloSkupinaTřídaZávod
1.SK Industrietechnik Czech National Team (CZE)Petr Tykal (CZE)F-Easter MTX 1-03Cat 5E2HHCC, MČRHA
2.Aleš Gänsdorfer (CZE)Aleš Gänsdorfer (CZE)F-Easter MTX 1-03Cat 5E2HHCC, MČRHA
3.Pratlong Michael (FRA)Michael Pratlong (FRA)TIGA SC 81Cat 3C4HHCC
4.Los czech national team (CZ)Jiří Los (CZ)Mitsubishi Lancer Evo IXN+3000EHC, MČR
5.Drotár autosport (SVK)Igor DROTÁR (SVK)Mitsubishi Lancer WRCE 1+ 2000MSR, MČR
6.TARMANN Josef (AUT)Josef TARMANN (AUT)Dallara Mercedes F 302D/E2 SS- 2000 ccmEHC
7.- (svk)Štefan Kubacka (SVK)Honda CivicE0NP2SKP
8.Drotár Autosport (SVK)Bronislav STEJSKAL (CZE)Škoda Felicia Kit-CarE11400MČR
9.Radek Klukan (CZE)Radek Klukan (CZE)BMW E36 M3E1H+2000ČT
10.Peter Slávik (SVK)Peter Slávik (SVK)Mitsubishi Lancer EVOE1+2000MSR
11.Lubomír Doležal (CZE)Lubomír Doležal (CZE)MTX 1-06Cat 5E4HHCC, MSRHA, MČRHA
12.Jakub Satek (CZ)Jakub Satek (CZ)Honda Civic Type RE1H-2000ČT
13.MSC Rottenegg (AT)Ferdinand Madrian (AT)Norma M20FCN/E2-SC- 3000EHC
14.MSC MÜHLBACH (AUT)Jürgen Pachteu (AUT)Steyr Puch 650 TRCat 1A1HHCC, MSRHA
15.bez (SVK)Vlastimil SEDLACEK (SVK)Honda CivicEO1600SKP
16.Tomáš Vavřinec (CZE)Tomáš Vavřinec (CZE)MITSUBISHI Lancer EVO XN+ 3000EHC, MČR
17.Pavel DVOŘÁK (CZE)Pavel DVOŘÁK (CZE)MARTINI F2D/E2- SS- 2000EHC, MČR
18.Czech National Team (CZE)Martin Jerman (CZE)Mitsubishi Lancer EVO IX.N+3000EHC, MČR
19.Liqui Moly Racing Team (CZE)Marek Rybníček (CZE)Mitsubishi Lancer +600E2-SH+3000EHC, MČR
20.Bouvier Christian (FRA)Christian Bouvier (FRA)Ligier JS51CN/E2-SC-2000EHC
21.ARCADIA RACING TEAM o.z. (SVK)František Oravec (SVK)Škoda Š 130 RSCat 3C1HHCC, MSRHA
22.x (x)Mojmír Čambal (SVK)Citroen Saxo VTSE1NP2SKP
23.KESKO Racing (SVK)Christopher Ondrej (SVK)Opel AdamA-1600EHC, MSR
24.KRTZ (CZE)Martin Zeman (CZE)Mitsubishi Lancer EVO VIIIE2-SH+3000EHC, MČR
25.Czech National Team (CZE)Jaromír Malý (CZE)Mitsubishi EVO VIII.A+3000EHC, MČR
26.Dominik Pavlů (CZE)Dominik Pavlů (CZE)Renault Clio RSA-2000EHC, MČR
27.Empreza Racing Klub (CZE)Oskar Beneš (CZE)Ford FiestaE2-SH+3000EHC, MČR
28.Milan Boháč (CZE)Milan Boháč (CZE)Renault Clio SportE1H-2000ČT
29.Ennoble racing klub (cze)Vojáček Petr (cze)Ferrari 430 GTGT+3000EHC, MČR
30.Ennoble racing klub (cze)Jiří Filinger (cze)Nissan 250 Z GTGT+3000EHC, MČR
31.Ennoble racing klub (cze)František Chaloupka (cze)Nissan 250 Z GTGT+3000EHC, MČR
32.Anton Sloboda (SVK)Anton Sloboda (SVK)ŠKODA FabiaE1- 1400MSR
33.AKK PROSPORT (MKD)Igor Stefanovski (MKD)Mitsibusi Lancer EVO IXN+3000EHC
34.Ennoble Czech national team (cze)Lukáš Vojáček (cze)Mitsubishi Lancer Evo 8A+3000EHC, MČR
35.ACR Engineering-Czech national team (CZE)Petr Vítek (CZE)OSELLA PA 20 SCN/E2-SC-3000EHC, MČR
36.. (.)Marek Foldi (SVK)Seat LeonNP3-2000SKP
37.Konicar Czech National Team (CZE)Vladimír Konicar (CZE)BMW 2002tiCat 1A5HHCC, MČRHA
38.MICHL CZECH NATIONAL TEAM (CZ)Josef Michl (CZ)LOTUS ELISEE2-SH-3000EHC, MČR
39.MICHL CZECH NATIONAL TEAM (CZ)Dan MICHL (CZ)LOTUS EVORAE2-SH-3000EHC, MČR
40.JANTAR TEAM s.r.o. (SVK)Ján Miloň (SVK)Škoda Fábia WRCE1+2000MSR
41.DUBAI (POL)Sebastian Gąsior (POL)Mitsubishi LancerE2-SH+3000EHC, MČR
42.Petr Vondrák (CZ)Petr Vondrák (CZ)Osella PA21SE2 - SC-2000EHC, MČR
43.Indra-Czech National team (CZ)Jindřich Inda (CZ)Škoda 110L 110LCat 3C1HHCC, MČRHA
44.amk eccehomo šternberk (cze)Jiří Theimer (cze)peugeot 306 MaxiE2-SH-2000EHC, MČR
45.Liqui Moly Racing Team (CZ)David Komarek (CZ)Norma M20 FC EVO KOMVETE2-SC-3000EHC, MČR
46.Speedmaster racing team (CZE)Dušan Nevěřil (CZE)Norma M20FCE2-SC-3000EHC, MČR
47.- (SVK)Ján Alberty (SVK)Suzuki Swift 1300 GTIEO-1400SKP
48.KESKO RACING (SVK)František Fusko (SVK)Seat Leon TDIN-2000MSR
49.KESKO RACING (SVK)Stefan Tokoli (SVK)škoda fabiaN-2000MSR
50.AMK Ecce Homo Šternberk (CZE)Lukáš Tomeček (CZE)VW Golf I GTIE1H-2000ČT
51.Autošportkmeť (SVK)František Kmeť (SVK)Metalex MTX-1-03Cat 5E2HHCC, MSRHA, MČRHA
52.ENERGY OIL Motosport (SVK)Pavol Horňák (SVK)Mitsubishi LANCER EVO 6A+ 2000MSR
53.. (.)Stanislav Krivák (SVK)Peugeot 306E1-2000SKP
54.Krakovič Radek (CZE)Radek Krakovič (CZE)FiKS 09RK bezE2-SS1400MČR
55.- (SR)Jozef Deme (SR)Mazda 323 GTRE1+2000SKP
56.GMS RACING TEAM (CZ)Milan STEJSKAL (CZ)FIAT 131 RACING 2000Cat 3C2HHCC, MČRHA
57.--- (SVK)Patrik Purš (SVK)Honda CivicE1-1600SKP
58.. (.)Jajcay Pavol (SVK)Nissan SunnyE0-2000SKP
59.Vondrák Martin (CZ)Martin Vondrák (CZ)Tatuus NT07E2-SS-2000EHC, MČR
60.Vladimír Vitver -SVC GROUP (CZE)Vitver Vladimír (CZE)Audi WTTR DTME2-SH+3000EHC, MČR
61.KV MOTORSPORT KLUB V ACR (CZE)Lukáš Klimeš (CZE)Škoda Fabia TDi 4x4E1H- 2000ČT
62.AK Revúca (SVK)Jozef Kriška (SVK)Renault Clio RS Sport RagnottiN-2000EHC, MSR, MČR
63.ROMAN SCHWAN (CZ)ROMAN SCHWAN (CZ)RENAULT MEGANE COUPEE2-SH-2000EHC, MČR
64.Liqui Moly Racing Team (CZE)Filip Kuba (CZE)Subaru Impreza StiE1+2000MČR
65.STRONG RACING TEAM (SVK)Jozef Valluš (SVK)Renault CLIO RS RAGNOTTIN-2000MSR
66.REALMOTORSPORT (SRB)NIKOLA MILJKOVIC (SRB)MITSUBISHI EVO IXN+3000EHC
67.AK Revuca (SVK)Štefan Bolaček (SVK)ŠKODA FABIA TDIA-2000MSR
68.- (-)Jan Barica jun. (SVK)Daihatsu CharadeEONP 1SKP
69.- (-)Jan Barica (SVK)Subaru imprezaEONP 4SKP
70.GMS Czech National Team (x)Miloš Beneš (CZE)Osella FA 30D/ E2-SS-3000EHC, MČR
71.Liqui Moly racing team (CZ)Jiří Špalek (CZ)Norma M20FCN/E2-SC-3000EHC, MČR
72.Michal Žiak (SVK)Mitsubishi Lancer Evo 8E0+2000SKP
73._ (_)Ján Cehula (SK)Subaru ImprezaE0+2000SKP
74.Schweiger Christian (AUT)Christian Schweiger (AUT)Mitsubishi Lancer EVO VIIIA+3000EHC
75.L Racing s.r.o. (SVK)Vladimír Hanuš (SVK)Mitsubishi Cold EVO 650E1+2000MSR
76.Ján Ondrejka (SVK)Ján Ondrejka (SVK)ŠKODA 200 RSHK1-2000MSRHA
77.L RACING s.r.o. (SVK)Jozef Beres (SVK)Skoda Fabia WRCE1+2000MSR
78.L RACING s.r.o. (SVK)Ján Lipták (SVK)Toyota Celica ST165HK2+2000MSRHA
79.L RACING s.r.o. (SVK)Peter Lipták (SVK)Mitsubishi Lancer EVO 8E1+2000MSR
80.Speedmaster racing team (CZE)Martin Trojek (CZE)Ligier JS 49CN/E2-SC-2000EHC, MČR
81.. (.)Jaroslav Duboczi (SR)Seat LeonE1-2000SKP
82.Vladimír Podmajerský (SVK)Vladimír Podmajerský (SVK)Peugeot 206 RCA-2000MSR
83.BETI RACING TEAM (SVK)Marian Kekeňák (SVK)Citroen C2R2 MAXA-1600MSR
84.BETI RACING TEAM (SVK)Štefan Leskovjanský (SVK)Škoda FelíciaA-1400MSR
85.Michal Kretz (CZE)Michal Kretz (CZE)FORD FOCUS KIT CARA-2000EHC, MČR
86.Czech national team (cze)Jiří Kubíček (CZE)Škoda 130 RSCat 3C1HHCC, MČRHA
87.GMS racing team (Cze)Radovan Táborský (Cze)Fiat 128 RallyCat 2B3HHCC, MČRHA
88.L RACING s.r.o (SVK)Denis Pavlík (SVK)Škoda FabiaA-1400MSR
89.Kv Motorsport czech national team (CZ)Karel Stehlik (CZ)Mitsubishi Eclipse EVO 650+E2-SH+3000EHC, MČR
90.Jerzy Nowakowski (POL)JERZY NOWAKOWSKI (POL)BMW 2002 TICat 2B5HHCC
91.KV MOTORSPORT klub v AČR (CZ)Nela Grundová (CZ)Mitsubishi EVO VIIIE1+2000MČR
92.KV MOTORSPORT Klub v AČR (CZ)Richard Meixner (CZ)Mitsubishi EVO MAXE2-SH-3000EHC, MČR
93.AMK Ecce Homo Šternberk (CZE)Pavel Kotek (CZE)BMW M3E2 - SH-3000EHC, MČR
94.- (SVK)Tibor Hauser (SVK)ŠKODA 130RSE0-1400SKP
95.Peter Kacvinský (SVK)Peter Kacvinský (SVK)Renault Clio RSN-2000MSR
96.Perdoni Gabriella (ITA)GABRIELLA PEDRONI (ITA)MITSUBISHI LANCER EVO 8A+3000EHC
97.KL RACING TEAM (SVK)Tomáš Kukučka (SVK)Subaru Impreza WRCA+2000MSR
98.KL RACING TEAM (SVK)Pavol Cireň (SVK)Renault Clio RSN-2000MSR
99.- (--)Kamil Macháček (SVK)Opel CalibraE0+2000SKP
100.Jean- Marie Almeras (FRA)Jean-Marie Almeras (FRA)Porsche 935Cat 3C5HHCC
101.Koleno Motoršport (SVK)Miloš Koleno jun. (SVK)Škoda Octavia Kit CarE1-2000MSR
102.Koleno Motoršport (SVK)Miloš Koleno (SVK)Škoda 130 LRE1-1600MSR
103.SLOVAK NATIONAL HILL CLIMB TEAM (SVK)Peter Florek (SVK)Nissan 350ZE1+2000MSR
104.mrm motosport (svk)martin juhas (svk)bmw m3e1e1 +2000 2wdMSR
105.STRONG RACING TEAM (svk)Vladimír HUDY (SVK)Honda Civic Type RA-2000EHC, MČRHA
106.Martin Šípek-SVC Group (CZE)Martin Šípek (CZE)Lotus WRE2-SH-3000EHC, MČR
107.AK Revúca (SVK)Lubomír Haluška (SVK)Volkswagen GolfE1-2000SKP
108.- (SVK)Branislav Čambál (SVK)Škoda FabiaE0-1400SKP
109.- (SVK)František Nitry (SVK)FORD EscortE0-2000SKP
110.Andríšeková Gabriela (SVK)Gabriela Andríšeková (SVK)Skoda 130 RSCat 3C1HHCC, MSR
111.L RACING s.r.o. (SVK)Vlastimil Majerčák (SVK)Mitsubishi Lancer EVO IXN+3000EHC, MSR
112.L RACING s.r.o (SVK)Tomáš Fusko (SVK)Peugeot 208 VTi R2A-1600EHC, MSR
113.Kv motorsport klub v ačr (Čr)Milan Hrubý (Čr)Škoda FabiaE1-1600MČR
114.AMK Ecce Homo Šternberk (CZE)Josef Dohnálek (CZE)Citroen C2E1-1600MČR
115.AK Revúca (SVK)Peter Dobšinský (SVK)Škoda FavoritHK2-1300MSRHA
116.STRONG RACING TEAM (SVK)BOHUMÍR ČAMBÁLIK (SVK)HONDA CIVIC TYPE R EP3A-2000EHC, MSR
117.Steps Nitra Racing (SVK)Martin Hroba (SVK)Škoda Fabia 1.4E1-1400MSR
118.Steps Nitra Racing (SVK)Oto Hroba (SVK)Citroen SAXO 1.6E1-2000MSR
119.. (.)Peter Povazan (SKV)Subaru ImrezaE0+2000SKP
120.Destrukprojekt Motorsport (SVK)Lukas Lapdavsky (SVK)MITSUBISHI EVO IXN+3000EHC, MSR, SKP
121.BONUCCI UBERTO (ITA)UBERTO BONUCCI (ITA)OSELLA PA 9/90Cat 4D8HHCC
122.Taus Kerstin (AUT)Kerstin Taus (AUT)Subaru Impreza WRX STlN+3000EHC
123.Best Lap s.r.l. (ITA)Fausto Bormolini (ITA)Reynard K02D/E2-SS-3000EHC
124.Renzo Napione (ITA)Renzo Napione (ITA)Reynard K02D/E2-SS-300EHC
125.SLOVAK NATIONAL HILLCLIMB TEAM (SVK)Peter JUREŇA (SVK)MITSUBISHI LANCER EVO R4S20+3000EHC, MSR
126.Empreza Racing Klub (CZE)Dominika Benešová (CZE)Mitsubishi EVO XN+3000EHC, MČR
127.SLOVAK NATIONAL HILLCLIMB TEAM (SVK)Sergej Škarpíšek (SVK)OPEL ASTRA GSi TURBOE1+2000MSR
128.SLOVAK NATIONAL HILLCLIMB TEAM (SVK)Peter Ambrúz (SVK)VAUXHALL VECTRA STE1-2000EHC, MSR
129.Racing Experience (LUX)David Hauser (LUX)Wolf GB008F1D/E2-SS+3000EHC
130.GÁSPÁR RACING KFT. (HUN)Endre Kovács (HUN)BMW M3(E36)DTME1+2000MČR
131.AK Ecce Homo Šternberk (CZE)Jiří Vašek (CZE)Škoda OctaviaE2-SH-2000EHC, MČR
132.Autoklub ceskej republiky (CZE)Josef Sterba (CZE)Fiat 1000TCCat 1A2HHCC, MČRHA
133.Matušek Lukáš (CZE)Lukaš Matušek (CZE)Škoda 130 RSCat.3C1HHCC, MČRHA
134.ENERGY OIL Motosport (SVK)Alexander Baffy (SVK)Mitsubishi Lancer EVO IXA+2000MSR

Zdroj: www.prihlaska-sams.sk

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..