Hostesky 10. HOTSESS Mikuláš Rally Slušovice

V HOTHESS Mikuláš Rally rozhodly pouhé 0,3 sekundy

Českou soutěžáckou sezonu i letos zakončil volný podnik 10. HOTHESS Mikuláš Rally 2019, který je zapsaný v kalendáři Autoklubu České republiky a konal se poslední den v listopadu. Centrum soutěže se již tradičně nachází ve Slušovicích, kde byla umístěna také servisní zóna, uzavřené parkoviště a ředitelství rallye.

Vítězem letošního kulatého desátého ročníku se stala posádka Jan Černý a Petr Černohorský jedoucí na voze Škoda Fabia R5 Evo, na druhém místě skončili rallye s odstupem pouhých 0,3 sekundy Miroslav Jakeš a Petr Machů, třetí dojeli se ztrátou 2,9 sekundy Václav Kopáček navigovaný Barborou Rendlovou, obě posádky startovaly na vozech Škoda Fabia R5.

Celkem bylo převzato po technické přejímce 66 vozů a v cíli bylo klasifikováno 56 posádek. Tečku za letošní sezonou automobilových soutěží v České republice udělá první prosincovou sobotu Pražský rallysprint.