SONY DSC

SONY DSC

Volejbal: Finále UNIQA extraligy

V Kladně dnes pokračuje finále volejbalové extraligy třetím zápasem mezi Kladnem a Karlovarskem. Dnes se také bude rozhodovat o tom, zda Kladno zdramatizuje boj o titul nebo zda Karlovarsko udělá důležitý krok k získání titulu.

Oba předcházející duely skončily po pětisetovém maratonu vítězstvím Karlovarska, i když průběh druhého zápasu v Karlových Varech vítězství domácího týmu nenaznačoval. V úvodu prvního setu Karlovarsko dokonale zaskočilo svého soupeře a v krátké době vedlo již 7:1. Přesto se Kladenští vzchopili a postupně ztrátu umazávali. Při prvním technickém time outu domácí ještě vedli 8:3, při druhém 16:12 a do koncovky vstupovali za stavu 21:18, jenže první set nakonec ztratili poměrem 30:32, dokonalý obrat hostujícího Kladna. Následující set se stal také kořistí hostů a Karlovarští tak nečekaně doma prohrávali 0:2. Přesto se jim také podařil obrat a srovnali nepříznivý stav utkání na 2:2. Rozhodnout musel tedy tie-break, ve kterém byly již podruhé za sebou úspěšnější hráči Karlovarska.

Třetí dějství finále je na pořadu dnes od 18 hod. v Kladně.